Ātrie kredīti

Ātro kredītu apvienošana ļauj ietaupīt naudu

Vai jums ir vairāki ātrie aizdevumi ar augstiem procentiem? Maksājot vairākus kredītus mēnesī, var rasties stress, jo var rasties sajūta ka visa nauda aiziet tikai procentu maksājumiem un kredīta summa nesamazinās vēlamajā tempā. Ātro kredītu apvienošana var būt risinājums, jo tas var palīdzēt samazināt kopējo kredīta summu, kas jums jāatmaksā. Ietaupot uz kopējām aizdevuma izmaksām, varat ietaupīt arī uz ikmēneša izmaksām. Apvienojot ātros kredītus vienā aizdevumā, turpmāk jāatceras tikai viens atmaksas datums, kas arī ietaupa nervus. Tādā veidā ietaupītā nauda un enerģija ir pieejama citām dzīvē svarīgām lietām. Izmantojot šo rakstu, jūs uzzināsit, kā uzlabot savas finanses un ietaupīt naudu. Tāpat uzzināsiet, ko nozīmē dažādu patēriņa kredītu apvienošana, kā tas notiek praksē un kā atkal var kļūt par savu finanšu saimnieku.

Kreditors Aizdevuma summa līdz: Aizdevuma termiņš līdz: Min GPL, % Vecums no: LAFPA biedrs Mājas lapa
bino.lv 1 000 € 3 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
Viasms.lv 3 000 € 10 gadi 0% 20 Uzzināt vairāk
vizia.lv 10 000 € 10 gadi 1.99% 20 Uzzināt vairāk
Elizings.lv 25 000 € 8 gadi 5% 18 Uzzināt vairāk
Latkredits.lv 15 000 € 6 gadi 6.9% 18 Uzzināt vairāk
Altero 25 000 € 7 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Ferratum 15 000 € 7 gadi 7% 20 Uzzināt vairāk
Sefinance 25 000 € 10 gadi 7% 18 Uzzināt vairāk
Bigbank  25 000 € 10 gadi 8.9% 18 Uzzināt vairāk
Moneza 25 000 € 5 gadi 15% 20 Uzzināt vairāk
HipoCredit 500 000 € 20 gadi 15.5% 20 Uzzināt vairāk
banknote.lv 5 000 € 5 gadi 20% 20 Uzzināt vairāk
Credit24 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
creditus.lv 5 000 € 5 gadi 20% 18 Uzzināt vairāk
CreamCredit 1 000 € 5 gadi 21% 20 Uzzināt vairāk
Aizdevums.lv 7 500 € 7 gadi 23% 18  
viacredit.lv 3 000 € 1 gads 25.5% 20 Uzzināt vairāk
ondo.lv 2 000 € 10 gadi 37.8% 20 Uzzināt vairāk
Crediton.lv  2 000 € 10 gadi 38% 18  
smscredit.lv 5 000 € 1 gads 43.8% 20 Uzzināt vairāk
Vivus 10 000 € 5 gadi 47.4% 20 Uzzināt vairāk

Ātrā kredīta jeb kredīta izmaksas sastāv no kredīta summas un procentiem. Kopumā izmaksām tiek pievienotas maksas par dibināšanu un konta pārvaldīšanu, tādā gadījumā aizdevuma faktiskā gada procentu likme var būt daudz lielāka. Salīdzinot ātros kredītus, vienmēr jāsalīdzina aizdevuma faktiskā gada procentu likme. Mazos kredītus vajadzētu apvienot vienā lielākā aizdevumā, jo tas ir daudz finansiāli izdevīgāk nekā dzēst daudzus mazos kredītus. Daudzi īstermiņa ātrie kredīti pārvēršas par vienu jaunu kredītu. Pirms ātrā kredīta ņemšanas vai esošo kredītu apvienošanas rūpīgi jāsalīdzina kredītu izmaksas. Viena no svarīgākajām lietām ir faktiskās gada procentu likmes salīdzināšana, taču jāpievērš uzmanība arī aizdevuma ikmēneša maksājumam. Mēneša maksai ir jābūt tādai, kādu jūs varat atļauties maksāt.

Ātrie kredīti, sacenšoties par acīmredzamiem ietaupījumiem

Lai aizdevēju bizness saglabātos rentabls, ir tiem svarīgi aizdot naudu uz īsu laiku un ar augstiem procentiem. Ar vienu lielāku aizdevumu iespējams iegūt zemāku reālo gada procentu likmi. Reālos gada procentus veido konta pārvaldīšanas maksa, nominālie procenti un citas aizdevuma izmaksas. Likumu izmaiņu dēļ procentu likmēm pēdējā laikā ir noteikti procentu likmju griesti, tāpēc kredītu apvienošana ir aktuālāka nekā jebkad agrāk. Pašreizējā maksimālā atļautā procentu likme ir ievērojami zemāka nekā iepriekš. Taču procentu likmju griesti automātiski neietekmē aktuālo ātro kredītu un kredītu procentu likmes, tāpēc salīdzināšana ir aktīvi jāveic pašam. Salīdzinājums var šķist sarežģīts un laikietilpīgs, taču tas atmaksājas, kad atrodat piemērotu variantu un jūs patiešām varat ietaupīt uz ikmēneša un gada izdevumiem. Atbrīvojoties no procentu maksājumiem un citiem izdevumiem ātrajiem kredītiem, ātrāk atgūstiet samaksāto kredīta pamatsummu.

Ātrie kredīti ir pazīstami ar daudziem nosaukumiem

Ir daudz dažādu ātro kredītu veidu. Mēs varam runāt par ekspreskredītiem, elastīgiem aizdevumiem, patēriņa kredītiem, ātrajiem kredītiem vai aizdevumiem bez ķīlas. Aizdevumi ir nedaudz atšķirīgi. Piemēram, ātrie kredīti parasti tiek uzskatīti ātrāko un dārgāko kredītu. Aizņemamā summa var būt no dažiem desmitiem līdz pat vairākiem tūkstošiem eiro, turklāt maksājuma termiņš ir salīdzinoši īss. Kā liecina nosaukums, patēriņa kredīts tiek izmantots lielākiem vienreizējiem pirkumiem, piemēram, automašīnai vai ceļojumam. Parasti tādiem aizdevumiem ir garāks atmaksas termiņš, un ikmēneša maksājums ir balstīts uz procentiem no aizdevuma summas. Atsevišķus kredītus var izmantot kā kredītkarti, kā arī veikt jaunas izņemšanas iespējas noteiktās aizdevuma summas ietvaros. Daži kredīti ir paredzēti vairāk kā vienreizēji aizdevumi, un vēlāk no tiem naudu vairs nevar izņemt. Raksturīgi, ka tie visi ir aizdevumi bez ķīlas.

Asa naudas nepieciešamība nenozīmē, ka, izvēloties ātro kredītu, ir jāsteidzas

Bieži vien, piesakoties kredītam bez ķīlas, pieteikuma iesniedzējs var steigties un viņam ir liela vajadzība saņemt kredītu. Tas var apgrūtināt konkurenci par kredītiem, kas var šķist darbietilpīgākais un nogurdinošākais solis, apsverot ātro kredītu. Ātrais kredīts var būt patiešām ļoti nepieciešams, ja ikdienā ir negaidīti izdevumi, piemēram, jaunas veļas mašīnas iegāde vai automašīnas remonts. Ātrais kredīts var būt labs risinājums steidzamām naudas vajadzībām. Salīdzinot ar bankas kredītu, ātri var pieteikties ātrajam kredītam internetā un nereti lēmumu par aizdevuma saņemšanu saņemt uzreiz. Labākajā gadījumā nauda kontā tiek pārskaitīta uzreiz. Problēmas sāk rasties tajā brīdī, ja nebūsiet kārtīgi salīdzinājuši kredītu piedāvājumus, nespēsiet tikt galā ar ikmēneša maksājumiem vai sākāt atmaksāt pašreizējos ātros kredītus ar jauniem ātrajiem kredītiem. Izmantojot šīs metodes, jūs atvieglojat aizdevumu salīdzināšanu:

  • Izmantojiet aizdevumu salīdzināšanas vietnes. Varat arī iepriekš iepazīties ar vietņu partneriem un pārbaudīt, kādos apstākļos visbiežāk tiek piešķirti aizdevumi.
  • Kredīta pieteikumu varat iesniegt aizdevuma sniedzējam.
  • Atcerieties pārbaudīt piedāvātā aizdevuma faktisko gada procentu likmi!

Izkļūt no parādu cikla, apvienojot aizdevumus

Pat ja jūs jau esat iegrimis parādu jūgā, piemēram, finansējot vecos ātros kredītus “kredīts līdz algai” ar jauniem aizdevumiem, situāciju joprojām var glābt. Piesakoties jaunam aizdevumam, veco kredītu apvienošana ir svarīgi. Dažās situācijās varēs noderēt kredītu refinansēšana. Rūpīgi pārdomājiet, kādu summu jūs patiešām esat gatavs atmaksāt aizdevumā. Ja iespējams, katru mēnesi atstājiet nelielu “drošības spilvenu”. Jūs izvairāties no stresa, kad, piemēram, salūzušai veļas mašīnai nav nepieciešams ņemt jaunu ātro kredītu. Kad esat savācis kopā visus savus ikmēneša kredīta izdevumus, reāli varat pieteikties ātrajam kredītam, kuru varēsiet izmantot visu veco parādu dzēšanai. Pakalpojumu sniedzējus, kas specializējas uz kredītu apvienošanu, jūs varat informēt par visiem saviem pašreizējiem parādiem un viņi par parūpēsies par jūsu situāciju. Ja daudzi maksājumi šķiet pārāk apgrūtinoši, jums vajadzētu izmantot pakalpojumu sniedzēju kredītu apvienošanas iespēju.

Ekonomika kārtībā

Ja šobrīd jūtat, ka kredītu ikmēneša iemaksām, procentiem un citiem tēriņiem aiziet krietni par daudz naudas mēnesī, salīdzinot ar jūsu ienākumiem, tad, apvienojot pašreizējos, dārgos ātros kredītus, noteikti iegūsiet jaunu stimulu savās finansēs. Ar mazāku ikmēneša maksājumu jums katru mēnesi paliks vairāk naudas. Tas nodrošina dzīves elastību, un iespējamie negaidīti izdevumi uzreiz nesagraus budžetu. Apvienojot ātros kredītus, iespējams būs iespēja ar papildu naudu paveikt ko jauku, ko iepriekš nevarējāt atļauties. Vai arī varat likt naudu uzkrājumos neparedzētu izdevumu gadījumā. Tomēr galvenais ir tas, ka, apvienojot savus dārgos ātros kredītus un veltot pietiekami daudz laika kredītu salīdzināšanai, katru mēnesi jums noteikti paliks vairāk neiztērētas naudas.

Tātad, ko praksē nozīmē aizdevuma salīdzināšana?

Bankām un dažādām finanšu iestādēm ir patiešām smaga konkurences situācija. Pašreizējā aizdevuma piedāvājums nozīmē, ka pašreizējais maksājuma līgums tiek aizstāts ar jaunu maksājuma līgumu. Konkurējot ar dažādiem aizdevuma sniedzējiem, jūs varat iegūt labāku maksājuma līgumu par savu aizdevumu. Lai gan kredītu salīdzināšana var šķist sarežģīta, aizdevuma pieteikumu sagatavošana tiešsaistē salīdzināšanas vietnēs ir patiešām ātra. Aizdevuma pieteikumu vari noformēt vien pāris minūšu laikā un saņemt atbildi vēl ātrāk. Galu galā tas ir mazs darbs, kurā var ietaupīt līdz pat tūkstošiem eiro gadā un vairākus simtus mēnesī. Izmantojot aizdevumu salīdzinājumu, jūs iepazīstat aizdevuma nosacījumus un to pārbaudes nozīmi. Saņemot piedāvājumu no vairākiem dažādiem kredītu sniedzējiem, jūs iegūstat kopējo priekšstatu par kredītu sniedzējiem un varat atsijāt uzņēmumus, kas šķiet neuzticami vai piedāvā dārgus nosacījumus.

Aizdevuma nosacījumos ir atšķirības

Lai gan vairums aizdevumu sniedzēju ir godīgi un to darbība ir caurspīdīga, jums tomēr jābūt gatavam tam, ka kustībā var būt arī krāpnieciski uzņēmumi. Veicot salīdzinājumu ar vairākiem dažādiem kredītu sniedzējiem, jūs izvairāties no ātrajiem kredītiem ar augstām procentu likmēm un citām kļūdām. Kopumā no krāpnieciskiem uzņēmumiem nav jābaidās, jo ātro kredītu tirgus jau sen ir regulēts ar likumdošanu. Tomēr jums vajadzētu pārliecināties, ka nosacījumi ir skaidri un esat sapratis visus ar aizdevumu saistītos izdevumus. Šodien vairs nav jābaidās, ka būs jāmaksā mazā kredīta izņemšanas izmaksas, puse no kredīta cenas vai citas neskaidras lietas. Ir arī vērts salīdzināt citas pakalpojumu atšķirības. Daži aizdevumu sniedzēji var piedāvāt, piemēram, bezmaksājuma mēnešus vai atmaksas datuma pārskaitījumus. Pat ja šobrīd tā nešķiet, šie pakalpojumi var noderēt vēlāk.

Ietaupiet, salīdzinot kredītus

Nav jākaunas no ātrajiem kredītiem. Katram no mums noteikti kādreiz ir bijusi vajadzīga nauda un pēc iespējas ātrāk.  Veltot pāris papildu minūtes kredītu salīdzināšanai, var viegli ietaupīt patīkamas summas. Mūsdienās kredītu salīdzināšana ir patiešām ātra un vienkārša. Ietaupīsiet naudu uz izdevumiem, taču noteikti būsiet arī bez stresa, jo turpmāk jums būs jāatceras tikai viens izpildes datums. Ja tomēr izdodas izvēlēties aizdevuma sniedzēju, kas piedāvā citus pakalpojumus (bezmaksas mēnesis, maksājuma termiņa pārskaitījums), ar vienkāršu salīdzinājumu jau varat iegūt daudz lielāku elastību savā ikdienā. Tāpēc ir vērts atvēlēt pāris papildu minūtes, lai salīdzinātu un sacenstos par kredītiem, jo ​​tas patiešām ietaupa jūsu finanses un mierina prātu.